Poznaj nadchodzące trendy. Modny kolor 2020.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Poznaj nadchodzące trendy. Modny kolor 2020. Poznaj nadchodzące trendy. Modny kolor 2020.

Interesując się wnętrzami, projektowaniem kuchni  czy salonu w pewnym momencie zdajemy sobie sprawę że krąży nam po głowie jedna myśl.  Jakie trendy kolorystyczne zagoszczą w naszych wnętrzach w  drugiej połowie roku 2020?

Nieustannie zastanawiamy się jakie kolory będą cieszyły się popularnością latem jesienią i zimą tego roku.  Opierając się o prognozy które prezentują nam producenci farb ściennych, możemy pokusić się delikatnie o stwierdzenie, że wciąż będziemy mieli do czynienia z barwami stonowanymi, jednakże dość wyszukanymi,  które łączą tradycje z nowoczesnością.

Kolor jest kluczowym elementem wyrazu w aranżacji każdego wnętrza i Dzięki niemu uzyskuje się ostateczny wyraz pomieszczenia. Już od 2019 roku głowy projektantów są nieustannie zaplątane przez pytanie o to jakie kolory będą dominować w 2021 roku to naszych wnętrzach. O tym samym wciąż rozmyślają miłośnicy Design oraz producenci wyposażenia wnętrz między innymi takiego jak kuchnia, salony i sypialnie.  Na obecną chwilę wszystko wskazuje na to, że w tym roku nie dokona się żadna przełomowa rewolucja kolorystyczna, przy czym istniejące obecnie trendy prawdopodobnie się utrwalą.

Dokonując analizy rynku możemy pokusić się o stwierdzenie, że w dalszym ciągu będziemy decydować się na kolory niejednoznaczne, dość wyszukane oraz czasami odrobinę wyciszony. Źródłem inspiracji dla nas przy doborze barw będzie przede wszystkim natura. Istnieje szansa że będzie się to wiązało z eliminacją odcieni sztucznych barw, barw czystych oraz jaskrawy. Najwyraźniej chętniej sięgniemy po barwy z palety kolorów ziemi ale równie chętnie dotkniemy szarości błękitów którą często w zależności od ilości słońca oraz chmur możemy zaobserwować nad naszymi głowami na niebie.

Według informacji podanych przez pantone kolorem roku 2020 miał być Classic Blue.  Ten wybór potwierdza trwające do tej pory trendy.  Jednocześnie zwraca naszą uwagę na pragnienie poszukiwana stabilności połączone ze spokojem i trwałością.  Jest również symbolem mądrości i wiedzy.  Obecnie trendy kolorystyczne w wystroju wnętrz w roku 2020 najprawdopodobniej zostaną delikatnie zmodernizowane oraz utrwalone. Obserwujemy na rynku niesłabnące zainteresowanie ciemnymi, nasyconymi odcieniami podobnie jak z łamanymi barwami. Unikamy kolorów czystych i oczywistych w swoim otoczeniu wybierając takie barwy, które mogą w rzeczywistości występować w naturze, gdyż jednym z najważniejszych trendów aranżacje wnętrz jest od wielu lat powrót do naturalności.

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808