Modny blat kuchenny 2020 cz.3

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trend nr 6. Piękne trendy Backsplash

Backsplashes mogą być fajną częścią domu do dekoracji, ponieważ zawsze pojawiają się nowe trendy i style. Przy tych wszystkich ciągłych zmianach, kto może nadążyć? Jesteśmy tutaj, aby pomóc jako Twój przewodniki po trendach i stylach backsplash 2020.

Podstawowe kafelki metra są niedostępne! Okej, może nie do końca, ale jeśli właściciele domów używają ich w dzisiejszych czasach, to używają większych. Albo nawet wzorzyste! Ludzie przechodzą na większe płyty płytek i płytek o różnych teksturach lub wzorach. Wybór kolorów jest tutaj nieograniczony. Zależy to tylko od innych kolorów, które wybierzesz w swojej kuchni i oczywiście od osobistego gustu. Odrobina koloru byłaby teraz bardzo modna i pozwala na bardziej kreatywne projektowanie. Neutralne wzory o naturalnej fakturze to kolejna propozycja dla osób poszukujących klasycznego wyglądu.

Kolejną dużą zmianą, którą widzimy w przypadku tylnych rozprysków płytek, jest ich rozmiar i część ściany, którą pokrywają. Przejmują duże płyty. Te płyty mogą być z marmuru, kwarcu, drewna, miedzi, stali nierdzewnej, szkła…. lista jest nieskończona! Jeśli chodzi o pokrycie ścian, odblaski unoszą się do sufitu. Wychodząc z szafek górnych właściciele domów mają więcej miejsca na ścianach. Jeśli chodzi o dekorowanie tej przestrzeni, popularnym wyborem są backsplashes z płytek.

 

Trend nr 7. Wybór zrównoważonych materiałów

Wybór ekologicznych materiałów do kuchni nie tylko sprawia, że ​​podejmujesz dobre decyzje i zmniejsza swój ślad węglowy, ale także łatwiej jest znaleźć opcje. Składa się w 75% z przetworzonego szkła i białego cementu. Ten produkt jest również wolny od LZO i żywic plastikowych. Kolory powierzchni szkła z recyklingu wahają się od neutralnych po odważne odcienie klejnotów. Oprócz ekologicznych aspektów materiał jest trwały i kuszący dla Twojego blatu. Te powierzchnie mogą elegancko i odpowiedzialnie ożywić Twoją wizję.

 

Trend nr 8. Wymagania dotyczące betonu
Piękne betonowe projekty w świecie kwarcu wkraczają na nowe terytorium, ale spełniają ciągłe zapotrzebowanie na wyrafinowaną estetykę miejską, która nadaje się do wzornictwa przemysłowego. Natychmiast rozpoznawalny, mimo że tekstura, kolory i wzory mogą się bardzo różnić, od patyny przypominającej chmurę po wielowarstwowe monochromatyczne zmiany tonalne lub plamki kontrastujących kolorów, które dają wrażenie, że patrzysz na płytę sztuki. Betonowe kolory w kuchni i łazience stanowią piękne tło dla oszałamiającego projektu. Poza tym, kto chciałby dodatkowych zalet kwarcu w porównaniu z prawdziwym betonem? Nie ma potrzeby ponownego uszczelniania, aby z czasem uniknąć plam, pęknięć lub pęknięć. Ułatwienie utrzymania czystości i połączenie tego, co najlepsze z obu światów w Twoim domu.

 

Podsumowując...

Blat zawsze był dużą częścią wystroju kuchni. Przez pokolenia przechodziliśmy od stylu do stylu, ponieważ właściciele domów szukają idealnego wyglądu dla swojej głównej przestrzeni do gotowania. W dzisiejszych czasach różnorodność jest tematem dnia. Właściciele domów mają do wyboru niemal nieskończony wybór materiałów, stylów, rozmiarów i wykończeń.

 

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808