Domowy bar z częściowo niestandardowymi szafkami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Domowy bar z częściowo niestandardowymi szafkami Domowy bar z częściowo niestandardowymi szafkami

Zbuduj domowy bar z częściowo niestandardowymi szafkami

Zastanawiasz się nad dodaniem do swojego domu baru dostarczającego Ci rozrywki?

A może chcesz uaktualnić ten, którego używasz?

Kiedy budujesz domowy bar z szafkami kuchennymi, pół-niestandardowe szafki umożliwiają stworzenie niestandardowej przestrzeni barowej, która pasuje do Twojego istniejącego wystroju, pasuje do Twojej przestrzeni lub pozwala na stworzenie zupełnie nowego stylu w Twoim domu?

Przejdźmy do rzeczy:

Budowa domowego baru z szafkami kuchennymi
Ludzie lubią bawić się w domu, ale domowy bar może być przyjemnością, nawet jeśli nie ma gości. Może to być azyl, miejsce do zmiany biegów i doładowania pod koniec intensywnego dnia, pozwalając umysłowi przejść z trybu pracy do trybu domowego.

Ale jak przejść od wyobrażenia sobie tego schronienia do urzeczywistnienia go? Poważnie rozważ użycie pół-niestandardowych szafek.

Dlaczego pół-niestandardowe szafki to rozsądny wybór dla Twojego domowego baru
Dzisiejsze pół-niestandardowe szafki można zbudować tak, aby pasowały do ​​dostępnej przestrzeni, ze wszystkimi dodatkami, których potrzebujesz, aby uczynić z niego w pełni funkcjonalny bar (bez likieru i oczywiście limonki). Te dodatki mogą obejmować przechowywanie butelek wina, stojaki na kieliszki, małą lodówkę na piwo i miksery lub lodówkę na wino (lub obie). Witryny ze szklanym frontem mogą pochwalić się Twoimi butelkami lub szklanymi naczyniami i odróżnić obszar „barowy” od innych pół-niestandardowych szafek w kuchni lub pokoju rozrywki - lub pomóc wszystkim szafkom połączyć się w celu uzyskania jednolitego wyglądu.

Pół-niestandardowe szafki zapewniają niezrównaną elastyczność
Tworzenie paska przy użyciu pół niestandardowych szafek zapewnia również elastyczność, która jest kluczowa, jeśli pracujesz w małej lub niewygodnej przestrzeni. Ponieważ niewiele domów ma wyznaczoną strefę barową! Większość właścicieli domów będzie modernizować istniejącą przestrzeń do pracy. Kupowanie gotowego paska domowego może nie działać. Jednak nie ma znaczenia, czy Twój bar znajduje się w piwnicy w rogu jadalni, czy na końcu pokoju rozrywki, gdy używasz szafek, które można skonfigurować tak, aby pasowały do ​​prawie każdej przestrzeni.

Budowanie domowego baru z szafkami kuchennymi może być opłacalne
Używanie pół niestandardowych szafek do domowego baru może również obniżyć koszty, zapewniając niestandardowy wygląd bez niestandardowej ceny. Półszafki na zamówienie to mądry wybór dla właścicieli domów instalujących nowe kuchnie, ponieważ oferują wygląd niestandardowych szafek bez wysokiej ceny. To samo odnosi się do twojego domowego baru - czy nie wolałbyś raczej trzymać się części tego budżetu na dobrze zaopatrzony bar, który zawiera gin Bombay Sapphire i bardzo starą szkocką?

Wreszcie, użycie pół-niestandardowych szafek podczas budowy domowego baru daje niesamowitą elastyczność w wyborze stylu, koloru i projektu. Mając do wyboru setki kombinacji, tak jak w Wellborn Forest Products, możesz stworzyć charakterystyczny domowy bar, który zaimponuje Twoim gościom, sprawi, że Twój dom będzie pierwszym wyborem na przyszłe spotkania i zaoferuje Ci to przyjemne miejsce wytchnienia w koniec szalonego dnia.

 

Potrzebujesz nowoczesnej kuchni dopasowanej do Twoich potrzeb?

Szukasz wyjątkowej sypialni na zamówienie?

Chcesz urządzić salon w indywidualnym stylu?

Domino Meble - Producent Mebli Kuchennych Śląsk zaprasza do kontaktu.

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808